‘फागुन महिना श्रदाञ्जलि सभामा विताए जस्तो हुन गयो’; प्रचण्ड

Image result for prachanda

नेकपाले शुक्रवार काठमाडौंमा गरेको दिवंगत संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्ययनमन्त्री रवीन्द्र अधिकारीसहित ताप्लेजुङ हेलिकोप्टर दुर्घटनामा निधन भएकाहरू र पूर्वउपप्रधान तथा अर्थमन्त्री भरतमोहन अधिकारीको सम्झनामा आयोजित श्रदाञ्जली सभामा अध्यक्ष प्रचण्डले  इतिहासमा सबैले गरेको योगदानलाई कदर गर्ने गरी जनअपेक्षाअनुसार छिटो छिटो आर्थिक विकास र सुशासन दिन सक्नुपर्ने बताए । त्यसका लागि अहिले उपयुक्त वातावरण रहेको उनको भनाइ थियो ।

अध्यक्ष प्रचण्डले फागुन महिना श्रदाञ्जलि समाभा नै विताए जस्तो हुन गएको बताए ।

‘फागुन महिना धेरै जसो श्रदाञ्जली सभामा नै बिताए जस्तो हुन गएको छ र आज बिहान मात्रै पनि फेरि एकजना जिम्मेवार नेता गणेश पण्डितलाई पनि श्रदाञ्जलि व्यक्त गर्यौं’, उनले भने, ‘सुखानी गएर पनि श्रज्ञान्जली व्यक्त गर्यौं । फागुन १ गते पनि सहिदप्रति श्रद्धान्जली व्यक्त गर्यौं ।’

पार्टीले ठूलो क्षति बेहोरेको उल्लेख गर्दै अध्यक्ष प्रचण्डले क्षेतीपुर्ति गर्न दिवंगत भएकाहरुको सपना पुरा गर्न सबैले नयाँ संकल्प गर्नुपर्ने उल्लेख गरे । ‘पीडालाई/शोकलाई शक्तिमा बदलेर एउटा ताकतमा बदल्न सक्छौं । रोयर मात्रै पिडा मात्रै व्यक्त गरेर बस्न हुँदैन । बस्न सकिँदैन । नयाँ संकल्प गर्ने र दिवंगत भएकाहरुको सपना पुरा गर्ने संकल्प गर्ने हो,’ उनल भने ।

Author: saru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *