Choose Language

Mirmee News

नाकाबन्दीका विषयमा मोदीले माफी नमागेसम्म नागरिक अभिनन्दन नगरियोस्

भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीलाई नागरिक अभिनन्दन नगर्न माग भएको छ । नागरिक समाजका अगुवाहरूले काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर विद्यासुन्दर शाक्य र जनकपुर उपमहानगरपालिका मेयर लालकिशोर साहको ध्यानाकर्षण गरेका छन्।

प्रधानमन्त्री मोदीले २०७२ सालमा नेपालमाथि लगाएको नाकाबन्दीले अन्तर्राष्ट्रिय कानुन उल्लंघन गरेको जनाउँदै उनीहरुले यस विषयमा भारतले माफी नमागेसम्म मोदीलाई नागरिक अभिनन्दन नगर्न दुवै मेयरहरुसमक्ष माग गरेका हुन्।

मोदीको नागरिक अभिनन्दन नगर्न भन्दै ध्यानाकर्षण गर्ने नागरिक अगुवाहरुमा अघिवक्ता कृष्णप्रसाद भण्डारी, सामाजिक अभियन्ता डा. द्वारिकानाथ ढुंगेल, वरिष्ठ अधिवक्ता डा. सुरेन्द्र भण्डारी, डा. सुरेन्द्र केसी, सामाजिक अभियन्ता डा. अरुणा उप्रेती, वरिष्ठ पत्रकार ध्रुवहरि अधिकारी, पूर्वप्रशासक शुकदेव भट्टराई, पूर्वसचिव श्यामप्रसाद अधिकारीलगायत २४ जना छन्।

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: