विश्वभर रहेका स्याङ्जालीहरु आज वालिङमा भेला हुँदै

No Comments

उत्तम भट्टराई,आश्विन २६


स्याङ्जा सहयोग समाज अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय समिति को दोश्रो विश्व सम्मेलन आज स्याङ्जामा हुँदैछ ।

 

“समृद्ध स्याङजाका लागि विश्व अभियान” भन्ने मूल नाराका साथ हुने सम्मेलनको उद्घाटन नेपाल सरकारका माननीय उपप्रधानमन्त्री तथा शिक्षामन्त्री गोपालमान श्रेष्ठले गर्ने बताइएको छ । वालिङ स्थित मगर समाजको सभाहलमा हुने सम्मेलनमा बिभिन्न १२ देशका स्याङ्जाली हरुको सहभागिता रहने आयोजकले जनाएको छ । सम्मेलनले २ वर्षका लागि नयाँ नेतृत्व समेत चुन्नेछ ।

विदेशमा सिकेको सीप, ज्ञान र अनुभव स्याङजामा लगाएर समृद्ध स्याङजा बनाउने उद्देश्यले स्याङ्जा सहयोग समाज अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय समिति गठन गरिएको बताउँदै सबैलाई दोश्रो विश्व सम्मेलनमा सहभागिता जनाएर सफल पार्न समितिका अध्यक्ष चन्द्र बहादुर रोकाहाले स्याङजाबासी दाजुभाई तथा दिदीबहिनीहरु सबैमा अाग्रह गरेका छन् ।

Leave a Reply

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: