एनआरएन कतार प्रदेश नं ४ को सदस्यमा स्याङजाका जैसीको उम्मेदवारी

उत्तम भट्टराई /कतार
गैर आवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय परिषद कतारको प्रदेश नं चारको सदस्यमा घनश्याम जैसी (अर्याल)ले उम्मदवारी घोषणा गरेका छन् ।
स्याङजाको अर्जुनचौपारी गाँउपालिका वडा नं १ रैते घर भई हाल कतारको एक प्रतिष्ठित कम्पनीमा एक दशक भन्दा लामो समय देखी कार्यरत जैसीले मध्यपूर्व कतारमा कार्यरत नेपालीहरुको दुख सुखमा साथ दिएर दबिएर रहेका आवाजलाई बुलन्द पार्न आफुले उम्मेदवारी दर्ता गराएको जानकारी गराए ।

घनश्याम जैसी (अर्याल )

कतारको अग्रणी संस्था स्याङजा सहयोग समाज कतारको मौजुदा कार्यसमितिको उपाध्यक्ष पदमा रहेर काम गरीरहेका जैसी एनआरएनमा प्रबेश गर्न खाजेका हुन । स्याङजा सहयोग समाज अर्जुनचौपारी इकाई कतारका निर्वमान अध्यक्ष तथा हाल प्रमुख सल्लाहकार समेत रहेका जैसी थप जिम्मेवारी सहित एनआरएनएको मर्म र यसले उठाएका हरेक विषयबस्तुलाई कतारमा कार्यन्वयन गर्दै कतारमा रहेको एनआरएनए एनसीसीलाई अधिकतम नेपाली माझ पहिचान बनाउनका लागी पहल गर्ने बताए ।

 

Author: Mirmee Reporter-UB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *