चापाकोट नगरपालिकाको मेयरमा कांग्रेसका गिरी विजयी

चापाकोट नगरपालिकाको मेयरमा कांग्रेसका शिवकुमार गिरी विजयी भएका छन् । उनले ५ हजार ९ सय ८९ मत ल्याएर नगरपालीकाको प्रमुखमा विजयी भएका हुन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी एमालेका बुद्धिमान श्रेष्ठले ५ हजार ८ मत प्राप्त गरेका छन् ।

चापाकोटको उपमेयरमा कांग्रेसकै बिमला श्रेष्ठ विजयी भएकी छिन् । उनले ६ हजार ३ सय ५८ मत ल्याएर विजयी भएकी हुन् । १० वडा रहेको नगरका वडा नं. १, २, ३, ४, ५, ६ र ८ मा नेपाली कांग्रेसको प्यानल नै विजयी भएको छ । यस्तै वडा नं. ७, ९ र १० मा एमालेको प्यानल विजयी भएको छ । वडा नं.१ टिकाराम तिवारी, २ मा सुर्य बहादुर सेन, ३ मा सुन्दर विक्रम खाँण, ४ मा विक्रम सारु, ५ मा इन्द्र बहादुर शाही, ६ मा एकदेव भट्टराई, ७ मा रविचन्द्र बस्ताकोटी, ८ मा नवराज श्रेष्ठ, ९ मा शंकरभक्त भण्डारी र १०मा रामुकोइराला वार्ड अध्यक्षको रुपमा विजयी भएका हुन् ।

Latest:
कालीगण्डकीगाउँपालिका प्रमुखको मत गणना जारी:

नेपाली काङ्ग्रेसका शेरबहादुर थापा : ३७३८
उपप्रमुख : ३५६९

नेकपा एमालेका प्रमुख खिमबहादुर थापा : ३५८३
उपप्रमुख : ३६६१

नेकपा माओवादी केन्द्र प्रमुख इन्द्र थापा : २२०
उपप्रमुख : २३५

कालिगण्डकी गाउँपालिका वडा नं ५ मा वडा अध्यक्ष मा एमाले ३२ मतले बिजयी भएको खवर छ।

यता, काली गण्डकी गॉउपालिकाको वडा-७ सबै भन्दा चासोको विषय बनेको छ। हामीहरु अपडेट गरिरहने छौं। सधैंको चुनावमा यस ठाउँको भोट निर्णायक रहने गरेको बताइन्छ।

Author: Mirmee Reporter-BN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *